Poznajemy Polskę

Poznajemy Polskę to inicjatywa, której celem jest propagowanie wiedzy o Polsce, o jej atrakcjach turystycznych i przyrodniczych. Chodzi o to, byśmy potrafili dostrzec piękno, które jest dookoła nas – tylko musimy na nie zwrócić uwagę. W ramach akcji będziemy zamieszczać informacje, które – naszym zdaniem – mogą zainspirować do odkrywania okolicy na nowo. Zarówno tej bliższej (na płaszczyźnie lokalnej) jak i nieco dalszej (ogólnokrajowej). Zachęcamy do śledzenia nowych wpisów oraz aktywnego włączenia się do akcji.

Naszym celem jest zachęcenie do organizowania wypoczynku w kraju. Pisząc o lokalnych atrakcjach, które warto zobaczyć, będziemy informować również o dostępnej bazie noclegowej w okolicy (np. noclegi na Mazurach, apartamenty wakacyjne, domki nad jeziorem itp.) i wszystkim, co podczas wypoczynku ma znaczenie.

Noclegi to ważny temat – często od wyboru odpowiednich noclegów zależy powodzenie całego urlopu. Dlatego właśnie temat rezerwacji miejsc noclegowych również będzie się u nas przewijał (np. jak nie dać się oszukać, na co zwracać uwagę przed wyborem konkretnego obiektu wypoczynkowego). Chodzi o to, by dostarczyć Wam pełne i rzetelne informacje – takie, które pomogą w zaplanowaniu weekendu, ferii albo nawet wakacji.

Zobacz również: Wyjazd nad morze – jak zaplanować

Zapraszamy wszystkich na tą niezwykłą podróż! Cele, które sobie postawiliśmy są bardzo ambitne, ale liczymy, że z Waszą pomocą (podpowiedziami i aktywnym udziałem) uda się je zrealizować.